مسیر پر پیچ و خم، با قاسم از آلمان • این بار در رادیو دال همراه با قاسم از آلمان، قسمتی کاملا متفاوت از قسمت‌های قبل داریم. در اینجا دیگه خبری از درس و مدرک و دانشگاه نیست و به جاش پرواز‌های متوالی، قایق‌های زهوار در رفته و زندان‌های تک نفره داریم.
  قاسم یک روز تصمیم میگیره زندگی قبلی خودش در ایران رو کنار بذاره و به دنبال رویایی که سال‌ها در ذهن داشته بره: یک زندگی ساده و بی‌دردسر در مزرعه‌ای در استرالیا. حالا اینکه چطور قاسم وارد این مسیر میشه و در انتها چگونه از قاسمی که در ایران ازش فرار کرده بود متفاوت میشه، داستانی است که در این قسمت قراره بشنویم.

  توضیحات بیشتر راجع به این قسمت در سایت رادیو دال.

  cover copy.jpg • سلام
  اول این که خوشحالم که مسیر پادکست رو عوض کردی خیلی این قسمت جالب بود
  و ی درخواست که اون قسمتی که ضبط کردی و پخش نکردی رو پخش کن نمیخوای هم پخش کنی حداقل برام ایمیل کن😁
  ی سوال ک برام پیش اومد اینکه چرا نرفت یه شهر دیگه چرا از کشور رفت؟
  فقط اونجایی که قیمت دلار رو گفت ...هعععی
  چرا روی اسم بوق گذاشتی؟؟؟بعد روی پارک و سینما بوق نمیزاری عجب بابا عجب
  .
  .
  .
  و واقعا چه مسیر پر پیچ و خمی!!!
  خیلی دوست داشتم بدونم دوباره برگرده این کارو میکرد یا نه؟(سوال کلیشه ای)
  و درباره اون اجرای زنده هم چون من نمیتونم بیام ماسک بزار و با ماسک اجرا کن کسی نتونه ببینه جالب میشه🤣🤣🤣 • @ArashThr اول پادکست گفتی شک داشتی که گفتگو رو انجام بدی و منتشرش کنی و در ادامه حرف جالبی زدی اینکه آدم بودنه مهمتره برات و خط کشی به اندازه کافی هست بینمون. از کارای خوب پادکستت بود و من لذت بردم و از همه مهمتر "آموختم". ممنونم‌از خودت و همینطور قاسم که به زیبایی داستان زندگیشو تعریف کرد. • @ArashThr چجوری میشه از پادکست حمایت کرد؟ البته من نمیتونم بیام تهران و بلیط همین برنامت را بخرم ....اینکه میخواهم از پادکست حمایت کنم پولم زیادی نکرده بلکه دلیلش اینه چون واقعا خیلی چیز از این پادکست یاد گرفتم بی نهایت متشکرم و مثل علی بندری یه حساب ازاد برا هرکس که دلش میخواهد کمک کنه بگذار و اگه هست برام بفرست • مهمان در مسیر پر پیچ و خم، با قاسم از آلمان گفته است:

  @ArashThr چجوری میشه از پادکست حمایت کرد؟ البته من نمیتونم بیام تهران و بلیط همین برنامت را بخرم ....اینکه میخواهم از پادکست حمایت کنم پولم زیادی نکرده بلکه دلیلش اینه چون واقعا خیلی چیز از این پادکست یاد گرفتم بی نهایت متشکرم و مثل علی بندری یه حساب ازاد برا هرکس که دلش میخواهد کمک کنه بگذار و اگه هست برام بفرست

  مرسی دوست عزیز. بی‌اندازه از این لطفی که داری ممنونم. ایشالله تا چند وقت دیگه یه راه برای کمک‌های مالی راه میندازم که اگر بشه از این طریق کارهای بهتری و بیشتری داشته باشیم 🙂 • سلام دوست عزیز می خواستم راجب خرید رادیو میکروتیک کمکم کنید؟
  رادیو وایرلس هم شنیدن چیز خوبیه ولی استفادش رو نمیدونم چطوری هست؟ • سلام هم دانشگاهی
  خیلی این قسمت جالب بود. چه مسیری رو طی کرده بود
  و من تا آخر پادکست این حرفی که اولش گفتی تو ذهنم مرور می شد
  گفتی : هر چی باشه ما با "آدمای خیلی خفنی" مصاحبه داشتیم، فلانی و فلانی و ... با خودم فکر کردم "یه نفر مثه قاسم" مناسب این پادکست هست یا نه
  به نظرم خیلی بی احترامی بود این حرف به مهمانت، اتفاقا قاسم هم خیلی آدم خفنی بود


وارد شوید تا پست بفرستید